top of page

Beebiootel

 

Tunnise fotosessiooni hind on 120 eurot. Hinna sees on 25-30 parimate piltide töötlemine. Me ei anna klientidele ülejäänud pildid ilma töötluseta.

 

Rasedus – imeline aeg iga paari jaoks. See on naise erilise ilu ajalõik, mis kindlasti kaunistab teie pere fotoalbumit. Pildistamise on võimalus korraldada meie stuudios, teie kodus või õues.

 

Ideaalne aeg pildistamiseks

Mitmendal kuul on parem fotosessiooni korraldada? Soovitame seda teha 6-8 kuul, kui teie rasedus on juba hästi nähtav, aga te ei tunne veel end alati väsinuna. Pidage meeles, et fotograafiga on vaja eelnevalt kokku leppida, et me saaks leida aega teie jaoks.

 

Riietus pildistamiseks

Rasedate naiste jaoks riietuse valik on väga raske, sest suurem osa garderoobist juba ei sobi. Meil on olemas mitu kleiti rasedatele, mida te võite fotosessiooni ajal tasuta kasutada. Kui te valite midagi oma garderoobist, siis pidage meeles, et fotosessiooni jaoks hästi sobivad heledad ühetoonilised riided. Hetkel on väga populaarsed fotosessiioonid aluspesus. Kui tulete oma abikaasaga, siis jälgige, et teie riietus oleks harmoneeruv. Kui fotosessioon toimub stuudios, siis kindlasti võtke kaasa ka puhtad jalatsid. 

Make up ja soeng

Iga naine teab, kuidas end meikida, aga igapäevane jumestus erineb meigist, mis sobib pildistamiseks. Soovitame pöörduda spetsialisti poole. Võite kasutada meie teenused – make up maksab ainult 20 eurot. Ärge unustage maniküürist ja soengust. Need väiksed asjad on väga olulised ja teevad tulemuse paremaks.

Kinkekaart

Fotosessioon on suurepärane kingitus. Meil on olemas ilusad sertifikaadid, mida te võite kinkida oma lähedastele.

 

Piltide töötlemine

Me anname klientidele ainult töödeldud pildid. Värvi korrektsioon ja portreede retušeerimine on piltide baastöötlus ja alati fotosessiooni hinna sees. Aga kui te tahate midagi erilist, öelge sellest fotograafile enne fotosessiooni. Kahekordse lõua eemaldamine, pildi tausta või kleidi värvi muutmine ja nii edasi on võimalik, aga see on raskem ülesanne, mis maksab rohkem ja täidetakse ainult poolte kokkuleppel.

 

Konfidentsiaalsus

Me jätame endale õigust kasutada meie pildid teiega oma portfoolios veebilehel ja sotsiaalvõrgustikutes. Kui te ei taha seda, teavitage sellest enne fotosessiooni.

bottom of page