top of page

Love Story

Tunnise fotosessiooni hind on 120 eurot. Hinna sees on 25-30 parimate piltide töötlemine. Me ei anna klientidele ülejäänud pildid ilma töötluseta.

 

Korraldage oma armastatu ja enda jaoks romantilise kohtingu, mis jääb teile alatiseks meelde ilusate piltide abil. Selline fotosessioon sobib noorparidele, kes kavatsevad abielluda. Niimodi te võite hinnata fotograafi töö enne pulmafotosessiooni tellimist ja näidata Love Story pildid oma külalistele pulmapeol.

 

Hea riietus pildistamiseks

Fotosessiooni jaoks hästi sobivad heledad ühetoonilised riided. Pidage meeles, et teie riietus peab olema harmoneeruv. Ei ole oluline, kui pidulik on teie riietus. Mõnikord sarnased t-särgid ja teksad on parem, kui kleidid ja ülikonnad, mis ei sobi omavahel kokku.

 

Make up ja soeng

Iga naine teab, kuidas end meikida, aga igapäevane jumestus erineb meigist, mis sobib pildistamiseks. Soovitame pöörduda spetsialisti poole. Võite kasutada meie teenused – make up maksab ainult 20 eurot. Ärge unustage maniküürist ja soengust. Need väiksed asjad on väga olulised ja teevad tulemuse paremaks.

Kinkekaart

Fotosessioon on suurepärane kingitus. Meil on olemas ilusad sertifikaadid, mida te võite kinkida oma lähedastele.

 

Piltide töötlemine

Me anname klientidele ainult töödeldud pildid. Värvi korrektsioon ja portreede retušeerimine on piltide baastöötlus ja alati fotosessiooni hinna sees. Aga kui te tahate midagi erilist, öelge sellest fotograafile enne fotosessiooni. Kahekordse lõua eemaldamine, pildi tausta või kleidi värvi muutmine ja nii edasi on võimalik, aga see on raskem ülesanne, mis maksab rohkem ja täidetakse ainult poolte kokkuleppel.

Konfidentsiaalsus

Me jätame endale õigust kasutada meie pildid teiega oma portfoolios veebilehel ja sotsiaalvõrgustikutes. Kui te ei taha seda, teavitage sellest enne fotosessiooni.

bottom of page