top of page

Perefotosessioon 

 

Tunnise fotosessiooni hind on 120 eurot. Hinna sees on 25-30 parimate piltide töötlemine. Me ei anna klientidele ülejäänud pildid ilma töötluseta.

Elu kõige õnnelikumad hetked on seotud perega. Perefotosessioon on suurepärane viis, kuidas need hetked mälestuses hoida. Pildistamise on võimalus korraldada meie stuudios, teie kodus või õues.

 

Lapsed

Kui teie lapsed on veel väiksed, valige fotosessiooni aeg targalt, et nemad ei tahaks magada või süüa. Fotograaf teeb kõik võimaliku, et lapsega ühist keelt leida, aga ta ei tea teie last parem, kui vanemad. Mõelge välja, kuidas motiveerida oma lapsi, kui nad hakkavad jonnima. Näiteks võtke kaasa lemmik mänguasi või lubage lapsele väike auhind hea poseerimise eest.

 

Hea riietus pildistamiseks

Fotosessiooni jaoks hästi sobivad heledad ühetoonilised riided. Võtke kaasa mitu riiete komplekte, mida võite vahetada või valida kõige parem variant koos fotograafiga. Pidage meeles, et kõigi pereliikmete riietus peab olema harmoneeruv. Ei ole oluline, kui pidulik on teie riietus. Mõnikord sarnased t-särgid ja teksad on parem, kui kleidid ja ülikonnad, mis ei sobi omavahel kokku. Kui fotosessioon toimub stuudios, siis kindlasti võtke kaasa ka puhtad jalatsid.  

Make up ja soeng emale

Iga naine teab, kuidas end meikida, aga igapäevane jumestus erineb meigist, mis sobib pildistamiseks. Soovitame pöörduda spetsialisti poole. Võite kasutada meie teenused – make up maksab ainult 20 eurot. Ärge unustage maniküürist ja soengust. Need väiksed asjad on väga olulised ja teevad tulemuse paremaks. Pidage meeles, et make up ja soengu tegemine tavaliselt võtab vähemalt tund aega. Kui teil on väiksed lapsed, siis loogilisem, kui ema tuleb natuke varem, aga teised pereliikmed natuke hiljem, et lapsed ei väsiks juba fotosessiooni alguseks.

Kinkekaart

Fotosessioon on suurepärane kingitus. Meil on olemas ilusad sertifikaadid, mida te võite kinkida oma lähedastele.

 

Piltide töötlemine

Me anname klientidele ainult töödeldud pildid. Värvi korrektsioon ja portreede retušeerimine on piltide baastöötlus ja alati fotosessiooni hinna sees. Aga kui te tahate midagi erilist, öelge sellest fotograafile enne fotosessiooni. Kahekordse lõua eemaldamine, pildi tausta või kleidi värvi muutmine ja nii edasi on võimalik, aga see on raskem ülesanne, mis maksab rohkem ja täidetakse ainult poolte kokkuleppel.

 

Konfidentsiaalsus

Me jätame endale õigust kasutada meie pildid teiega oma portfoolios veebilehel ja sotsiaalvõrgustikutes. Kui te ei taha seda, teavitage sellest enne fotosessiooni.

bottom of page