top of page

Portree fotosessioon

 

Tunnise fotosessiooni hind on 120 eurot. Hinna sees on 25-30 parimate piltide töötlemine. Me ei anna klientidele ülejäänud pildid ilma töötluseta. 

Ei tea, millised pildid valida CV või Facebook’i jaoks? See on juba põhjus, miks on vaja professionaalse fotograafi juurde minna. Individuaalse fotosessiooni on võimalus korraldada meie stuudios, teie kodus või õues. 
 
Hea riietus pildistamiseks
Fotosessiooni jaoks hästi sobivad heledad ühetoonilised riided. Võtke kaasa mitu riiete komplekte, mida võite vahetada või valida kõige parem variant koos fotograafiga. Kui fotosessioon toimub stuudios, siis kindlasti võtke kaasa ka puhtad jalatsid.  
 

Make up ja soeng
Iga naine teab, kuidas end meikida, aga igapäevane jumestus erineb meigist, mis sobib pildistamiseks. Soovitame pöörduda spetsialisti poole. Võite kasutada meie teenused – make up maksab ainult 20 eurot. Ärge unustage maniküürist ja soengust. Need väiksed asjad on väga olulised ja teevad tulemuse paremaks.

Kinkekaart
Fotosessioon on suurepärane kingitus. Meil on olemas ilusad sertifikaadid, mida te võite kinkida oma lähedastele. 

 

Piltide töötlemine

Me anname klientidele ainult töödeldud pildid. Värvi korrektsioon ja portreede retušeerimine on piltide baastöötlus ja alati fotosessiooni hinna sees. Aga kui te tahate midagi erilist, öelge sellest fotograafile enne fotosessiooni. Kahekordse lõua eemaldamine, pildi tausta või kleidi värvi muutmine ja nii edasi on võimalik, aga see on raskem ülesanne, mis maksab rohkem ja täidetakse ainult poolte kokkuleppel.

Konfidentsiaalsus

Me jätame endale õigust kasutada meie pildid teiega oma portfoolios veebilehel ja sotsiaalvõrgustikutes. Kui te ei taha seda, teavitage sellest enne fotosessiooni.

bottom of page