top of page

Pulmad on üks ilusamatest ja tähtsamatest päevadest elus. Lubage meil seda sündmust jäädvustada. Me pakume kaks universaalset pulmapaketti, aga iga pulmapäev on unikaalne, personaalse hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust.

Pulmafoto

Tseremoonia + fotosessioon

  • 3 tundi

  • min. 150 töödeldud pilti*

  • 20 paberfotot

 

350

Pulmapäev

  • ​10-12 tundi

  • min. 400 töödeldud pilti*

  • 50 paberfotot

 

800

*me ei anna klientidele pildid ilma töötluseta

Pruutpaari ettevalmistus

Pulmapidu pruudi ja peigmehe jaoks algab juba hommikul. Pruudile tehakse jumestuse ja soengu, mees paneb ülikonna selga peegli ees ja esmakordselt näeb oma naist pulmakleidis. Kui te tahate, et need ilusad hetked oleksid teie fotoalbumis, siis soovitame alustada pulmafotosessiooni pruutpaari ettevalmistusest. Reeglina sellised fotosessioonid korraldatakse kodus, ilusalongis või hotellis.

 

Pruutpaari fotosessioon

Kui on võimalus, pruutpaari fotosessiooni jaoks on vaja leida vähemalt paar tundi. Soovitav, et pildistamise ajal teil ei oleks muud tegemist. Fotosessioon tavaliselt toimub enne või pärast tseremooniat, see sõltub teie soovist ja pulmapäeva ajakavast. Eelnevalt arutlege fotograafiga kohad, kus te tahaks pildistamise korraldada. Pidage meeles, et te ei jõua ja ei peagi jõudma kõikjale. Valige paar lokatsiooni, mitte rohkem. Ilusad pildid on parem teha rahulikult ja mitte tõtates.

Bankett

Kas on vaja fotograafi võtta banketi ajaks? See on väga populaarne küsimus. Kui te tahaks piltidele jäädvustada sellised olulised hetked nagu esimene tants, pruudikimbu viskamine või pulmatordi lõikamine, siis kindlasti võtke fotograafi banketi ajaks. Veel peokohal on võimalik kujundada fotonurga ja teha portreed külaliste jaoks.

Piltide töötlemine

Me anname klientidele ainult töödeldud pildid. Värvi korrektsioon ja portreede retušeerimine on piltide baastöötlus ja alati fotosessiooni hinna sees. Aga kui te tahate midagi erilist, öelge sellest fotograafile enne fotosessiooni. Kahekordse lõua eemaldamine, pildi tausta või kleidi värvi muutmine ja nii edasi on võimalik, aga see on raskem ülesanne, mis maksab rohkem ja täidetakse ainult poolte kokkuleppel.

Konfidentsiaalsus

Me jätame endale õigust kasutada meie pildid teiega oma portfoolios veebilehel ja sotsiaalvõrgustikutes. Kui te ei taha seda, teavitage sellest enne fotosessiooni.

Pulmavideo

Alates 2016. aastast pildistamisele lisaks tegeleme ka pulmavideoga. Nüüd te võite tellida pulmafotograafi ja videograafi ühes kohas. Meie pulmavideo näidised võite vaadata siin

bottom of page